Вже припинив сперечатися з перевертальниками на цю тему, тому що зрозумів, що цих прапорових перевертнів цікавить не стільки порядок розташування смуг на прапорі, скільки бажання здаватися НАЙПАТРІОТИЧНІШИМИ патріотами як у своїх очах, так і в очах інших людей. Разом з тим у багатьох історіологічних книжках на цю тему вичитав, що жовтий/помаранчевий та блакитний/синій - це традиційні національні кольори української нації. А мої знайомі біоенергетики, котрі проводили дослідження на цю тему, ще 30 років у минулому ствердно сказали мені, що для всіх смугастих прапорів-двоколорів (і лише двоколорів) немає значення, як розташовані кольорові смуги, тому що в будь-яких варіантах рівнопропорційні СМУГАСТІ двоколори випромінюють однаковоякісну енергетику. Якщо ж прапори-двоколори не смугасті, а мальовничі (жовтий лев на синьому тлі або чорний орел на жовтому тлі), то якість їхньої енергетики залежить від розмірів зображень на їхньому полотнищі (тлі). Так, якщо жовтий лев (леви) займає 50% синього полотнища, то це одна енергетика, а якщо лев (леви) займає лише 25%, то це вже дещо інша енергетика. Тобто все залежить у дотриманні пропорцій двох кольорів на прапорі. Іншими словами, обидва варіанти наших двоколорів - це наші національні прапори, котрі випромінюють однакову позитивну енергетику. І це реальний факт. А те, що комусь більше подобається жовто-блакитний/синій, а іншому - синьо/блакитно-жовтий, то це вже панування особистих смаків та уподобань. Особисто мені подобається синьо-жовтий прапор - синьожовтик. До речі, все, що я написав про наші національно-державні прапори, повністю поширюється й на наші національно-бойові прапори - чорно-червоний та червоно-чорний. Слава Українській нації!
Вже припинив сперечатися з перевертальниками на цю тему, тому що зрозумів, що цих прапорових перевертнів цікавить не стільки порядок розташування смуг на прапорі, скільки бажання здаватися НАЙПАТРІОТИЧНІШИМИ патріотами як у своїх очах, так і в очах інших людей.
ОтветитьУдалитьРазом з тим у багатьох історіологічних книжках на цю тему вичитав, що жовтий/помаранчевий та блакитний/синій - це традиційні національні кольори української нації. А мої знайомі біоенергетики, котрі проводили дослідження на цю тему, ще 30 років у минулому ствердно сказали мені, що для всіх смугастих прапорів-двоколорів (і лише двоколорів) немає значення, як розташовані кольорові смуги, тому що в будь-яких варіантах рівнопропорційні СМУГАСТІ двоколори випромінюють однаковоякісну енергетику. Якщо ж прапори-двоколори не смугасті, а мальовничі (жовтий лев на синьому тлі або чорний орел на жовтому тлі), то якість їхньої енергетики залежить від розмірів зображень на їхньому полотнищі (тлі). Так, якщо жовтий лев (леви) займає 50% синього полотнища, то це одна енергетика, а якщо лев (леви) займає лише 25%, то це вже дещо інша енергетика. Тобто все залежить у дотриманні пропорцій двох кольорів на прапорі.
Іншими словами, обидва варіанти наших двоколорів - це наші національні прапори, котрі випромінюють однакову позитивну енергетику. І це реальний факт. А те, що комусь більше подобається жовто-блакитний/синій, а іншому - синьо/блакитно-жовтий, то це вже панування особистих смаків та уподобань. Особисто мені подобається синьо-жовтий прапор - синьожовтик.
До речі, все, що я написав про наші національно-державні прапори, повністю поширюється й на наші національно-бойові прапори - чорно-червоний та червоно-чорний. Слава Українській нації!